Wednesday, July 11, 2012

UNBELIEVABLE You Can Buy a Can of Pepsi for .30 Cents in Franklin County, Ms

July 10, 2012

ROXIE, MS - Sometimes we travel far and wide to get a bargain when the real bargain is located right in our own back door.  Shop at home sometimes ... you might be surprised at what bargains you will find ... B&B Foods > Pepsi 12 Pack Cans 3 / $11.00 > 36 cans for $ 11.00 > 11.00 / 36 = .3055555 cents per can > Hummmm




Source: FCNews release